Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualnoci

Premierowy mecz Orlików

• autor: Patryk.admin., 2013-08-13 21:08

Dnia 9.08.2013r. w piątek o godzinie 17.00 na Orliku w Radominie Sokół Radomin mierzył się w meczu towarzyskim z UKS Skrwa Skrwilno.

Więcej -->

Od początku było widać, że chłopcy ze Skrwilna mają doświadczenia ligowe, a dla Naszych graczy to pierwszy mecz w życiu. Skrwa od początku narzuciła swój rytm gry i skutecznie kończyła swoje akcje pod bramką Sokoła. Pomimo wielkich starań naszych obrońców i bramkarza po pierwszej połowie było 6:0 dla gości. Przerwę w meczu gracze Sokoła spędzili na słuchaniu rad trenera co opłaciło się już na początku drugiej połowy. W 34 minucie Radek Gębski wykończył kontrę zespołu i tak padła premierowa bramka dla ekipy z Radomina. W kolejnych 10 miutach Radek jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i stan meczu zmienił się na 6:3. W 45 miucie po faulu na Gębskim sędzia podyktował rzut wolny w okolicach 25m od bramki. Do piłki podszedł sam poszkodowany i atomowym uderzeniem strzelił 4 bramkę dla Sokoła. W tym czasie Skrwa sporadycznie atakowała bramkę Radominiaków, ale świetnymi interwencjami popisywali się nasi obrońcy, a w szczególności bramkarz Hubert Stogowski. W końcówce spotkania chwilę nieuwagi naszego zespołu wykorzystali zawodnicy gości i ustalili wynik meczy na 7:4.
Widać, że nasz zespół ma spory potencjał jednak jeszcze dużo nauki przed nimi. Jeżeli będą pokorni i pracowici z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Musimy pamiętać, że to tylko mecze sparinowe, które przygotowują zespół do ligi. Zdjęcia z meczu można obejrzeć w zakładce “Galeria”.
Rewanż zaplanowany jest na 16 sierpnia tj. piątek w Skrwilnie o godzinie 17.00. Wyjzd na mecz o godzinie 15.30. Zbiórka o 15.15 na Orliku w Radominie.

Skład Drużyny Sokoła: Stogowski, Jobczyński, Argalski, Kowalski, Dec, Gębski (4 bramki), Cieślik, Osmański, Predenkiewicz, Siekaczyński, Czarnecki, Jaguś, Wiśniewski